Perfect View czyli My - Lidka i Michał

Jesteśmy parą, która spotkała się na krańcu świata. Od początku czuliśmy, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Muzyczne upodobania, smaki kulinarne, oraz nieodparta chęć zwiedzania.

Szukający perfekcji Michał i Lii - pełna determinacji wizjonerka.

To musiało się udać!

Wybraliśmy życie w sercu lasu i postawiliśmy na nasze pasje...

Z dala od zgiełku wychowujemy trzy Bestie: Zosię, Melę i Marysię. To największe nasze miłości i najtrudniejsze modelki. To jest nasz mały świat, do którego często Was zapraszamy.

Jesteśmy prawdziwi, nie udajemy idealnych. Nasze życie pełne jest emocji, tych samych których szukamy podczas sesji. Kochamy ksiażki, muzykę i dobre kino. W naszą pracę wkładamy dużą część siebie. Wierzymy, że szczerość i zaangażowanie to podstawa dobrej fotografii. W naszych zdjęciach nie brakuje więc magicznego światła i prawdziwych emocji.


Każda sesja, każda osoba która oddaje się w nasze ręce to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy bardzo indywidualnie. Szukamy Waszych historii, podglądamy, słuchamy... Jesteśmy tu dla Was. By opowiadać musimy Was lepiej poznać.

Uwielbiamy ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań. Otwartych i szczerych, a także tych skomplikowanych.

Dlatego też, tak dobrze czujemy się na weselach. Tu przeplatają się najróżniejsze osobowości. Jesteśmy po to aby uchwycić tę chwilę, moment... aby zatrzymać w kadrze ulotne wspomnienie.

Jesteśmy, aby opowiedzieć Waszą historię.