No ACF gallery field data found

Kasia & Kacper - sesja narzeczeńska z peronem w tle

Zdarza się, że pomysł na sesję dopada nas zupełnie nieoczekiwanie. Podczas ostatniej wyprawy do Warszawy postawiliśmy na PKP.

I tak narodził się pomysł na sesję z motywem podróżnym.

Kolejnym etapem było znalezienie odpowiedniej Pary. Nie musieliśmy szukać, bo w zasadzie Kasia i Kacper już dawno temu znaleźli nas! Wiedzieliśmy, że podróżują dużo. Kasia właśnie wróciła ze Stanów....Uznaliśmy, że jeśli tylko uda nam się ich przekonać do naszego pomysłu, to będzie strzał w dziesiątkę!

Przekonywać nie musieliśmy 😉 Poddali się bez walki...

W naszą podróż wybraliśmy się składem Intercity ( wcale nie tak łatwo było znaleźć pociąg z przedziałami...)

Doskonałe światło, klimat starego dworca kolejowego oraz niezwykle uroczy Kasia i Kacper -  zespolili się w jedną całość układając w historię o dwójce kochających się ludzi, którzy 'podróżowali koleją'.

Może uda nam się odczarować ich peronowe skojarzenia i odtąd zamiast przywodzić na myśl rozstanie, będą im przypominać to cudownie spędzone wspólnie popołudnie.

Zapraszamy na ich historię!

Kasia i Kacper

Makijaż: Perfect View

Fryzura: Aga Kadus

[unitegallery K_Cnarzeczenska]

2 comments on “Kasia & Kacper - sesja narzeczeńska z peronem w tle”

  1. Jej jakie piekne zdjecia! Jestesmy mega szczesliwi. Dziekujemy za ten wspanialy pomysl, za niesamowite popoludnie, mila atmosfere i profesjonalne podejscie. Nie mozemy sie doczekac zdjec slubnych 🙂 Pozdrawiamy, Kasia i Kacper

TOP 10 w Polsce
© 2022 Perfect View. All Rights Reserved. | wykonanie craftweb.pl
TOP 10 w Polsce
chevron-down