Przed sesją

Sesje narzeczeńskie i partnerskie

Zadbajcie o dobry nastrój. Postarajcie się, aby ten dzień był dla Was miły i wyjątkowy. Przypomnijcie sobie to co sprawiło, że jesteście razem. Chcielibyśmy aby ta sesja przedstawiała Was, takimi jacy jesteście. Jeśli kochacie naturę - chętnie wybierzemy się z Wami na spacer do lasu. Jeśli Waszym żywiołem jest miasto chętnie wypijemy z Wami kawę w romantycznej kawiarence. Szanujemy Waszą wyjątkowość. Teraz kiedy nie macie na sobie ślubnych ubrań możecie sobie pozwolić na dużą swobodę. Pamiętajcie jednak, że dobrze jest kiedy Wasze stylizacje pasują do wybranego pleneru i kolorystycznie są spójne. Tak, jest to dość istotne. Pozwólcie sobie w tym wszystkim na pewną swobodę. Zbyt elegancki strój ogranicza nasze ruchy, podobnie jak buty na bardzo wysokim obcasie nie pozwalają na komfortowe poruszanie się. Chcemy, abyście mogli się zapomnieć, zatracić, popłynąć, więc odrzućcie zbędne balasty zarówno z głowy jak i ciała. Makijaż fotograficzny wykonamy przed sesją, natomiast o fryzurę musicie zatroszczyć się sami. Sprawdzą się luźne upięcia, jak i rozpuszczone włosy, ale w zasadzie w tym względzie nie ma ograniczeń. Fajne są także garderobiane gadżety. Chusty, szale, kapelusze, czapki i rękawiczki zimą, a jeśli kochacie naturę być może idealnym uzupełnieniem stylizacji będzie wianek lub bukiet kwiatów? Chętnie Wam doradzimy w tym względzie. Co się nie sprawdzi? W większości stylizacji kiepsko wypadnie obuwie sportowe typu adidas. W każdej sesji natomiast nie wskazane jest negatywne nastawienie 😉 Pamiętajcie, że robimy TO dla WAS, a Wy robicie to dla SIEBIE!

Plenery poślubne

Wypocznijcie przed tym dniem. Bez względu na to, jak wiele czasu upłynęło od Waszego wesela, postarajcie się w dniu sesji, aby nad Waszymi głowami nie krążyły myśli o tym "co jeszcze jest do zrobienia". Potraktujcie tą sesję bardzo osobiście. Łatwiej Wam będzie, jeśli wybierzecie się na nią bez osób "trzecich". Chcemy Was wprawić w romantyczny, radosny, a czasem metafizyczny nastój. Podczas pleneru mamy większą swobodę i dużo więcej czasu aby nam się to udało. Możemy też sobie pozwolić na "więcej". Zdjąć buty i boso pobiegać po trawie, podgiąć mankiety w koszuli. Zwyczajnie wyluzować. Jeśli na ślubie miałaś welon, być może dziś będziesz chciała pokusić się o wianek? A może macie ochotę na sesję stylizowaną? Lata 60? Stylowe auto? Może industrialne wnętrza, lub sielanka polskiej wsi? Nie zaszkodzi, jeśli do Waszych strojów ślubnych dołożycie dodatki, które jeszcze dodadzą smaczku tej sesji. Co będzie jej scenografią? Ustalamy to zawsze wcześniej, jednak najważniejszy dla nas aspekt, to to abyście czuli się w tym miejscu DOBRZE. Jeśli obecność innych ludzi bardzo Was krępuje, może najlepszym rozwiązaniem będzie sesja daleko od zgiełku miasta. Jeśli boicie się mrówek i innych stworków, zastanówcie się, czy podczas sesji w lesie nie będzie Was to dekoncentrować. Powiedzcie nam o swoich obawach. O tym co Was najbardziej krępuje. Bądźcie dla siebie dobrzy. Niech to będzie dla Was piękna przygoda, do której będziecie wracać nie tylko na zdjęciach, ale także w głowach, wspominając ten dzień. Zadbajcie o detale… zadbane dłonie i stopy, makijaż, fryzura, bukiet. W tym dniu skupiamy się tylko na Was, więc wyobraźcie sobie jak są one ważne w kadrach z bliska, bardzo bliska i daleka. Nie martwcie się…. będziemy z Wami, gotowi aby rozwiać Wasze wątpliwości. Pamiętajcie, że tworzymy tą historię dla WAS i w dużej mierze to od WAS zależy jakie emocje się w niej zawrą.

Kobiece sesje solo

Uwolnij swoja kobiecość. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa. To jest Twój moment! Zadbamy o Twój makijaż. Postaraj się aby fryzura i stylizacja pozwalała Ci na swobodne ruchy. Jeśli nie masz na siebie pomysłu, skontaktuj się z nami, lub zdecyduj na pakiet z pełną stylizacją, np. sesję BOHO. Obecność osób trzecich może wpłynąć na Ciebie krępująco. Zastanów się, czy nie łatwiej będzie Ci pozować sam na sam z obiektywem. Żeby nic nie rozpraszało Twoich myśli, zadbaj o szczegóły. Dłonie, stopy oraz inne detale, a także dobrze dobrana bielizna zdecydowanie poprawi Twoje samopoczucie. Myśl o sobie dobrze. Zadaj sobie pytanie, dlaczego chcesz zrobić sobie taką sesję. Może dla siebie, a być może dla kogoś innego. Pamiętaj, że będzie to pamiątka na lata. Ta chwila - to czas kiedy musisz z siebie dać 100% kobiecości, seksapilu, delikatności i tajemnicy. Taka mieszanka gwarantuje, że do tych zdjęć będziesz często wracać.

Sesje ciążowe

Zadbaj o swój komfort i dobre samopoczucie. To dla Ciebie wyjątkowy czas, łącznie z jego gorszymi aspektami. Dlatego najważniejsze jest dla nas to abyś czuła się DOBRZE. Większość sesji dzielimy na dwa etapy. Część solo, w której skupiamy się na Tobie i Brzusiu. Zazwyczaj przygotowujemy dla Ciebie dwie sukienki z których możesz skorzystać, a przed zdjęciami robimy makijaż fotograficzny. Wszystko po to abyś czuła się PIĘKNA, bez względu na to jak zmieniło się Twoje ciało przez ostatnie miesiące. Drugi etap, to sesja z partnerem, lub rodziną. Tutaj stawiamy na relacje między Wami. Czułe gesty, miękkie spojrzenia "buziakowanie" Brzusia 🙂 Postarajcie się ubrać w podobnym stylu i kolorystyce. Lepiej sprawdzą się luźniejsze stylizacje niż eleganckie i ograniczające ruchy ubrania. Nastawcie się do zdjęć radośnie, zwłaszcza jeśli będą w nich brały udział inne dzieci. Jeśli poczujesz się gorzej, od razu nam o tym powiedz. Jeśli jakaś pozycja jest dla Ciebie niekomfortowa - zmienimy ją. Warto na sesję zabrać ze sobą butelkę wody i coś słodkiego. No i oczywiście masę pozytywnych myśli o tym kto już niedługo pojawi się na świecie. Tworzymy WASZĄ historię!

Sesje rodzinne

Cierpliwość to podstawa! Bez niej trudno będzie cokolwiek zdziałać. Dzieci szybko się nudzą i potrzebują zmian. Nie jesteśmy wstanie zmusić ich do ciągłego patrzenia w obiektyw i nie chcemy tego robić. Skupcie się na sobie. Chcemy zatrzymać Wasze emocje. To jak się tulicie, łaskoczecie, to jak biegacie razem po łące. Kiedy przed obiektywem stają dzieci, wszystko zaczyna się rządzić ich prawami. Dajcie im pewną swobodę. Jeśli na coś nie mają ochoty, możemy wrócić do tego później. Czasem jest to dla nich spory stres, tym większy, im większe są oczekiwania. Niekiedy potrzebują trochę czasu aby się zaaklimatyzować i zaakceptować obecność fotografa. Presja w tym wypadku tylko wydłuża ten czas. Mamy 3 dzieci. Każde inne i inaczej reaguje na stres. Szanujemy to i podchodzimy do naszych MAŁYCH MODELI bardzo indywidualnie. Drodzy RODZICE, dzięki współpracy, możemy osiągnąć najlepsze efekty. Bądźcie gotowi, kiedy robimy zdjęcia, bo dzieci czasem dają nam tylko kilku minutowy kredyt zaufania. Odłóżcie na ten czas telefony i inne zaprzątające głowę sprawy. To jest WASZ rodzinny czas. I to jest teraz NAJWAŻNIEJSZE! Pamiętajcie także przygotowując stylizacje do sesji, aby była wygodna. Żebyście mogli sobie w niej pozwolić na spontaniczne podskoki, czy siadanie na trawie. Romantyczne wdzianka na piknikowe wypady poza miasto to zawsze strzał w 10! Idealnie jeśli przy tym ubierzecie się jakoś kolorystycznie spójnie. Przed sesją wykonamy makijaż fotograficzny dla mamy. Zajmie on koło 45 min. Znajdźcie dzieciom jakieś zajęcie na ten czas, żeby nie zdążyły się znudzić zanim zaczniemy sesje 🙂 Dbajcie o siebie, bądźcie wyrozumiali i dobrzy. No i nade wszystko CIERPLIWI!

TOP 10 w Polsce
© 2022 Perfect View. All Rights Reserved. | wykonanie craftweb.pl
TOP 10 w Polsce
chevron-down