No ACF gallery field data found

Eteryczna sesja stylizowana w oborze Folwarku Wąsowo

Już od dawna chodził nam po głowie pomysł na sesję stylizowaną. Mieliśmy nadzieję, że z pomocą naszych dobrych znajomych z branży uda nam się pokazać coś naprawdę wyjątkowego. Szukanie inspiracji, dopinanie szczegółów oraz casting na parę, która weźmie udział w tym projekcie trwało ponad 2 miesiące. W końcu udało się ustalić główne motywy, kolorystykę oraz miejsce w którym cały projekt będzie miał realizację. Szukaliśmy pomysłów na sesję gdzieś w nurcie cyganerii, a jednocześnie chcieliśmy nadać jej nieco eteryczny charakter.

Nie udałoby się gdyby nie Ania - nasza piękna modelka, oraz sukienka zaprojektowana na tą okazję przez cudowną Anię Lachor.

Podczas sesji panowały nieludzkie warunki. Minus 10 na termometrze, ale grzani niesamowitą energią oraz fantastycznym towarzystwem dotrwaliśmy do finiszu.

Niezwykły wkład w cały projekt miały dziewczyny z Kwiaciarni Styl, z którą mieliśmy już nie raz okazję współpracować. Aranżacja pięknie zgrała się z surowym wnętrzem niedawno odrestaurowanej Obory.

Jesteśmy przekonani, że na widok słodkości z przepysznej Cafeterii Cafe de Paris z pewnością najdzie Was ochota na małe co nieco 😉 Oczywiście możemy Wam zaręczyć, że po sesji nic się nie zmarnowało 😛 Wpadnijcie kiedyś w to miejsce - pysznie i naturalnie!

Za męską stylizację w tej sesji odpowiedzialny był duet z Salonu Mody Męskiej Prowokator. Adam świetnie wyglądał w przygotowanym zestawie. Chcemy więcej takich Młodych Panów na naszych sesjach!

Dodatki w postaci pięknej papeterii ślubnej z Decoris Wedding Collection, oraz biżuteria od Diament Opalenica, dopełniły całości.

Makijaż oraz fryzura miały na celu podkreślenie naturalnej urody modelki - to już nasza zasługa.

Wielkie brawa dla wszystkich tych fantastycznych osób które brały udział w tym projekcie! Cudownie jest tworzyć coś wraz z takimi specjalistami! No i dziękujemy za zaufanie... wiele godzin pracy i wkładu jaki nam poświęciliście.

Aniu i Adamie! Jesteście wielcy! No i zaliczyliście przedślubny trening w ekstremalnych warunkach, więc teraz już z górki 😉

Video Paka pięknie nakręciło nam film z backstage z całego projektu. Genialnie oddaje atmosferę tego wydarzenia.

Jesteśmy też dumni, że cały ten pomysł spodobał się i otrzymaliśmy także patronat od potralu ZANKYOU, a o naszej sesji możecie poczytać tutaj:

https://www.zankyou.pl/p/klimatyczna-stylizowana-sesja-w-oborze

Zapraszamy zatem do oglądania! Podzielcie się swoimi wrażeniami, jesteśmy ich bardzo ciekawi!

Pomysł, projekt, fotografia: Perfect View
Suknia: Pracownia Sukien Ślubnych Anna Lachor
Garnitur: Prowokator - Moda Męska
Aranżacja/florystyka: Kwiaciarnia Styl
Tort/candy bar: Cafeteria Cafe de Paris
Wizaż: Perfect View
Papeteria: Decoris Wedding Colletion
Biżuteria, obrączki: Diament Opalenica
Film: Video Paka
Miejsce: Folwark Wąsowo - obora
Patronat: Zankyou Weddings

[unitegallery sesja_w_oborze]

 

 

TOP 10 w Polsce
© 2022 Perfect View. All Rights Reserved. | wykonanie craftweb.pl
TOP 10 w Polsce
chevron-down