No ACF gallery field data found

Sesja stylizowana w stodole Folwarku Wąsowo

Musimy przyznać, że lubimy sesje stylizowane. To wielka satysfakcja tworzyć coś od podstaw. Wybieranie motywów, współpraca z profesjonalistami z branży, nadawanie całości charakteru i spójnej formy.

Nic dziwnego, że tęskniliśmy za tym bardzo i nie mogliśmy się powstrzymać, aby po raz kolejny sięgnąć do pokładów swojej wyobraźni.

Do projektu zaprosiliśmy najlepszych: Anię Lachor - specjalistę w zakresie sukien ślubnych, ekipę z firmy Prowokator - która zaopatrzyła nas w garnitur i wszelkie dodatki do męskiej stylizacji. Kolejną osobą, bez której nie udałoby nam się zorganizować tego przedsięwzięcia była Zuza - Świeżo Cięte. Szybko podłapała naszą wizję i nadała jej polotu w zakresie dekoracji, florystyki, doskonale wykorzystując w tym makramy od Bohorama. Nie mogło zabraknąć też aspektów kulinarnych. Tym razem postawiliśmy na słodycz w najlepszym wydaniu! Dziewczyny z Caffeteria - Cafe del Paris przygotowały nie tylko piękne ale też niezwykle smaczne i naturalne słodkości! Miamm.... Od strony dodatków wsparciem okazały się: papeterie od Decoris Wedding Collection  oraz biżuteria od Diament Opalenica.

Nasi modele: Adrianna i Filip, genialnie odnaleźli się z zaproponowanej stylistyce. Było romantycznie, egzoterycznie i nade wszystko zabawnie 🙂 Adę do sesji w zakresie wizażu przygotowała nasz dobra znajoma: Jola Babiak.

Piękny był to czas! Cudowni ludzie i mega rozpęd przed sezonem ślubnym.

Cieszymy się, że możemy do tego z Wami teraz wrócić 🙂

Film z backstage nakręciła dla nas ekipa z Video Paka za co dziękujemy!!!

Zobacz:  https://www.facebook.com/VideoPaka/videos/1964777053593823/

No i oczywiście szczególne podziękowania dla Folwarku Wąsowo!

Z naszej sesji pojawiła się także relacja na portalu Zankyou Weddings:  https://www.zankyou.pl/p/stylizowana-sesja-w-stodole-ach-ten-klimat

 

Pomysł, projekt, fotografia: Perfect View Photo&MUA
Suknia: Pracownia Sukien Ślubnych Anna Lachor
Garnitur: Prowokator - Moda Męska
Aranżacja/florystyka: Świeżo Cięte
Tort/candy bar: Cafeteria Cafe de Paris
Wizaż: Atelier MUA Jolanta Babiak
Papeteria: Decoris Wedding Collection
Biżuteria, obrączki: Diament Opalenica
Makramy: Bohorama
Video: Video Paka
Miejsce: Folwark Wąsowo
Patronat: Zankyou weddings

 

[unitegallery sesja_w_stodole]

 

TOP 10 w Polsce
© 2022 Perfect View. All Rights Reserved. | wykonanie craftweb.pl
TOP 10 w Polsce
chevron-down