No ACF gallery field data found

Witajcie! Czyli jak powstawała nasza strona internetowa...

To nasz pierwszy wpis na blogu. Pierwszy w życiu! Wyobrażacie to sobie?

Tak, to prawda, nie jesteśmy zbyt "internetowi"... Nic więc dziwnego, że nasza strona powstawała w trudzie i znoju.

Już odkąd pojawiła się idea Perfect View nasza domena była przez nas zaklepana i czekała na rozwój sytuacji. I trwało to bardzo dłuuugo.

Najpierw pojawiła się pierwowzór naszej strony, sami nie za bardzo umieliśmy się odnaleźć w kwestii jej edycji, dopieszczenia i doprowadzenia do zadowalającego stanu końcowego. W sumie nie powinno to nikogo dziwić, skoro do dziś ledwo ogarniamy Instagram 😉 Dużo mobilizacji od naszych Klientów, a także sugestie wyciągane ze szkoleń z "najlepszymi" w końcu zaowocowały tym, że zleciliśmy stworzenie tej strony Specjalistom! I to był dobry krok!

Otrzymaliśmy od nich wiele instrukcji,  tak jasnych w swej treści ( chciałoby się rzec: "jak krowie na rowie"), że udało nam się w końcu odpalić wszystkie podstrony i wpuścić nasze www do sieci!!!!  Nie ukrywamy, że jesteśmy z tego bardzo dumni! 🙂

I taka anegdotka na koniec:

Kiedyś przyjechała do nas na spotkanie para - Marta i Przemek- z którą wcześniej mieliśmy kontakt tylko przez internet. Zapytaliśmy, jak nas znaleźli ? ( kto szukał, ten wie, że zasadniczo przez długi czas byliśmy tylko znani z racji poleceń i naszego profilu na Facebooku) Odpowiedzieli, że znaleźli naszą raczkującą stronę w internecie (!!!), spodobały im się nasze zdjęcia no i zdecydowali się podpisać z nami umowę.

Do dziś zachodzimy w głowę JAKIM CUDEM na nas trafili, wśród takiego gąszczu promowanych stron, pięknych blogów i reklam w sieci?

Ale trafili i była to bardzo fajna i miła współpraca 🙂

Piszcie jak Wam się u nas podoba.  Opiniujcie w komentarzach.  Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych wrażeń!

L&M

 

 

TOP 10 w Polsce
© 2022 Perfect View. All Rights Reserved. | wykonanie craftweb.pl
TOP 10 w Polsce
chevron-down